Інформує про події на Сході України

Навчання з 5 березня

979 0

Нещодавно стало відомо, що МОН закликає йти на навчальний процес не з 12 березня, як повідомлялося раніше, а з 5 березня.

Також МОН повідомляє, що не будуть зважати на дії міських голів Дніпра та Харкова не відновлювати навчання у освітніх центрах до 12 березня. Вирішувати «йти чи залишатися вдома?» будуть самі заклади у межах своєї автономії, про це повідомляє Іванна Коберник – радниця МОН.

Мер міста Харкова Борис Філатов наголошує, що до кінця наступної неділі діти будуть сидіти вдома. Це рішення пов’язане в першу чергу  з економією газу, з яким в цьому році сталися труднощі. Хоча вже відомо, що Польща, Чехія та Словаччина розпочали поставки блакитного палива, які перекриють дефіцит, створений Газпромом. Також мер Харкова наголошує, що більшість учнів ПТУ поїхали до свого дому, дехто взяв відпустку і майже у всіх є вже інші плани, які не хотілося б міняти.

Поки що не відомо, як учні будуть відробляти та надолужувати згаяні заняття. Це рішення будуть приймати органи місцевого самоврядування. Подейкують, що діти просто будуть дистанційно наздоганяти навчальну програму, тобто в домашніх умовах.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.