Інформує про події на Сході України

Навіжений із Запоріжжя намагався накласти на себе руки на міській залізниці

170 0
Навіжений із Запоріжжя намагався накласти на себе руки на міській залізниці

Днями прес-центр «Укрзалізниці» оголосив про інцидент, котрий відбувся 5 серпня. Саме тоді громадянин Запоріжжя мав за мету покінчити життя самогубством. Чоловік ліг на колію та чекав наїзду транспорту. Але водій поїзду №38Запоріжжя – Київ  оперативно зреагував, встиг натиснути на гальма та застосував екстренне гальмування. Самогубець залишився живим та без пошкоджень.

Наголосимо на тому, що на цьому горе-чоловік не зупинися та не полишав думки покінчити життя самогубством. Після зупинки поїзду чоловік заліз під вагон. На прохання водія звільнити місце навіжений погрожував розправою. Звернемо вашу увагу на тому, що у руках чоловіка був наявний ніж.

Надалі громадянин мав за мету повторно покінчити життя самогубством. Тоді він вирішив кинутися під інший поїзд № 104 Київ-Маріуполь, що проїжджав по сусідній колії. Та злагоджені дії локомотивної бригади дали можливість запобігти цій події. На місце події було викликано працівників правоохоронних органів, котрі і забрали правопорушника до дільниці. Тепер йому загрожуватиме адміністративне покарання.

Звернемо вашу увагу на тому, що внаслідок даної ситуації поїзди затрималися в дорозі більше ніж на одну годину.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.