Інформує про події на Сході України

Невдовзі Харків збагатиться на ще один медичний заклад

1.3K 0
Невдовзі Харків збагатиться на ще один медичний заклад

Нещодавно надійшла інформація, що в швидкому майбутньому Харківська область збагатиться на один сучасний онкологічний центр. Над проектною роботою вже залучені працівники, котрі залучені обласною державною адміністрацією.

20 червня була проведені збори Харківської міської ради, під час яких було проведення голосування. Так рішенням більшості чиновників було запроваджено в силу виділення земельної території на створення онкологічного закладу. Відомо, що проектні роботи будуть проходити за адресом вулиця Лісопарковій, 4. Зауважимо, що саме Юлія Світлична – голова Харківської обласної державної адміністрації, підняла на розгляд дану пропозицію.

Повідомляють, що силами обласного бюджету були виділені перші кошти на втілення даного проекту. Євген Шахманенко – замісник голови обласної державної адміністрації наголошує на тому, що заклад матиме площу, загальний розмір якого становитиме майже 25,5 тисяч м2. Також чоловік додав, що онкологічний центр матиме у своєму складі високотехнологічні апарати та сучасне обладнання, за допомогою яких успіх в постановці діагнозу збільшиться в рази.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.