Інформує про події на Сході України

Невдовзі на Луганщині з’явиться нова телевежа

816 0
Невдовзі на Луганщині з’явиться нова телевежа

Нещодавно місто одержало більш ніж 23 млн. грн. фінансової підтримки. Таким чином виділені кошти, котрі надійдуть з урядового бюджету, будуть направлені на спорудження телевізійної вежі в Попаснянскому районі. Зауважимо, що висота даної споруди дорівнюватиме близько 150 метрів.

Дане рішення між ЛОДА та Міністерством регіонального піднесення, будови та ЖКГ України було підписано в столиці.

Зауважимо, що вході військових операцій, котрі розгортаються на Сході країни, найбільш потужні мережі перебувають на ділянці, яка не входить до контролю України. Надалі дана ситуація була вирішена за рахунок створення нової вежі, її висота досягає близько 135 м. Вона знаходить в Новоайдарському районі і охоплює радіус покриття на 60 кілометрів.

Голова обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Клименко додав, що на даний момент вже надана земельна площа стосовно спорудження, наразі виконується юридичне оформлення. Національною радою з питань телебачення та радіосповіщення вже зарезервований частотний ресурс для новенької радіотелевізійної передавальної мережі.

Таким чином близько 200 жителів міст Донецька та Луганська, котрі перебувають на окупованій території зможуть дивитися національне телебачення.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.