Інформує про події на Сході України

Невтішний звіт патрульної поліції

552 0

Лише за останні вихідні на запорізьких дорогах було зупинено порядком 17 автомобілістів, котрі перебували на підпитку. Відповідне повідомлення було оголошення на офіційній сторінці патрульної поліції Запоріжжя. Зауважимо, за минулий рік кількість нетверезих водіїв, що перебували за кермом автомобіля досягала порядком 2 тисяч.

Окрім цього, за період з 19-20 січня працівники поліції зареєстрували близько 200 порушень, стосовно правил дорожнього руху. Жахливу цифру було оголошено, щодо нетверезих водіїв, котрі їздять вулицями Запоріжжя. Працівники правоохоронних органів повідомляють, що через таких невідповідальних водіїв і трапляється більшість аварій.

Наголосимо на тому, що за вихідні відбулося 13 дорожньо-транспортних пригод. На щастя обійшлося без жертв. Надалі працівники поліції склали 37 протоколів, стосовно порушення громадського порядку. У результаті за минулі вихідні, громадяни міста зверталися за номером «102» до поліції більше 590 раз.

Оголошені цифри є досить невтішними, так-як дані результати свідчать про легковажність громадян. Тож патрульні закликають до відповідальності запорожців, так-як це являється запорукою місцевого порядку.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.