Інформує про події на Сході України

Головна » Східна Україна » Незабаром в Луганську з’являться сільськогосподарські кооперативи

Незабаром в Луганську з’являться сільськогосподарські кооперативи

1.52K 0
Незабаром в Луганську з’являться сільськогосподарські кооперативи

5 березня в Марковському районі відбувся виїзний прийом  громадян, повідомляють прес-служби. На зборах був присутній Юрій Гарбуз який представляє Луганську обласну воєнно-громадянську адміністрацію. Саме він прийняв ініціативу у вирішенні питання щодо виробництва в місті аграрних кооперативів.

Прес-служба заявляє те, що обласна гілка влади намагається підняти на новий рівень розвиток тваринництва, а  саме малі господарства, які утримають рогату худобу. В плановому порядку розпочнеться підвищення контроля добротності молока, для цього будуть знижувати чинник, які могли б вплинути на безпеку самої сировини.

Слід зауважити, що на даний момент на території Луганська запущена регіональна Програма по розросту і сприянню агрономної індустрії, яка функціонує з 2017-2020 роки. За цим планом задумано надавати часткову компенсацію на забезпечення апаратів, які предназначені для доїння рогатої худоби в господах, в яких наянобільше трьох корів. В нинішньому році зі обласної скарбниці на це піде 1030,7 тисяч гривень на відшкодування.

До речі, Луганщина хоче створити молочний центр на 100 голів великої рогатої худоби.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.