Інформує про події на Сході України

Новий рік без феєрверків

200 0

Цього року було розглянуто пропозицію щодо заборони піротехніки під час новорічної ночі. Так, у багатьох містах України використання даних засобів офіційно заборонено. Та все ж у реальному житті виходить інакше.

Наголосимо на тому, що цього року в ніч з 31 грудня на 1 січня біля головних ялинок Запоріжжя святкових феєрверків та концертів не планується. Дане рішення аргументується згідно постанови від 08.08.2014 № 277 на просторах Запоріжжя до моменту завершення антитерористичної операції, котра розгортається на сході країни. Та все ж жителі міста ігнорують дані заборони і самотужки влаштовують салюти.

Звернемо вашу увагу на тому, що ледь не щороку використання піротехнічних засобів призводить до трагічних подій. Таким чином у 2017 році школяр з Мелітополя підірвався під час користування петардою. Юнак отримав тяжкі тілесні ушкодження. Дещо пізніше, а саме 2 роки тому два школяра також дістали серйозні травми кінцівок та обличчя в наслідок вибуху піротехніки.

Тому працівник правоохоронних органів закликають мешканців міста  відповідально ставитися до вищезгаданої теми. Якщо і купувати піротехнічні засоби, то тільки у спеціалізованих магазинах, де є ліцензія на даний вид товару.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.