Інформує про події на Сході України

Новопризначений начальник поліції Мелітополя іздить на “ВАЗ” та проживає у житлі дружини

4.68K 0

У Мелітополі призначили нового начальника поліції. Ним виявився попередньо виконуючий обов’язки на цій посаді – Бондаренко Володимир. Нашому виданню стало відомо, що наказ про його призначення як начальника Мелітопольської поліції був підписаний п’ятого липня.

Про те, що Бондаренко оновив статус на посаді, без ВО, журналісти дізнались сьогодні під час першої прес-конференції в новому статусі Володимира Бондаренко.
Нагадаємо, новопризначений начальник поліції Мелітополя декларація за минулий рік задекларував одну земельну ділянку повна власність якої належить йому. Площа земельної ділянки складає 3490 квадратний метри. У у Мелітопольського начальника поліції у декларації є друга земельна ділянка, яка задекларована на його дружину. Площа земельної ділянки якою володіє дружина Мелітопольського полісмена – 2427 квадратних метрів.

Набагато цікавіша ситуація у декларанта із житлом. У декларації містяться відомості про дві квартири, одна знаходиться в Мелітополі а інша вже у Запоріжжі. Ще декларації міститься інформація про житловий будинок площа якого складає 161,1 квадратні метри. Важливо підкреслити, що все нерухоме майно крім одною земельної ділянки належить дружині полісмена, якого нещодавно призначили керувати мелітопольської поліції.

Автопарк нового полісмена.
Бондаренко Володимир має два легкових автомобіля записаних на себе у декларації, про майно та доходи. Керівник поліції має 2 автомобілі марки ВАЗ, одна з них 1987 року виробництва а друга 1980-го. А син полісмена їздить також на легковому автомобілі ВАЗ, але значно новішого року виробництва – 2011.

Декларант також задекларував свою зарплату за місцем постійної роботи, вона склала 125 тисяч 576 грн. Заробітна плата сина Бондаренко Володимира склала 53 тисячі 320 гривень. У декларації міститься інформація про відчуження майна дружиною полісмена, за 2016 рік у декларації вказана сума в цьому розділі 131 тисячі 684 гривні.

Найяскравіший пункту декларації головного міліціонера Мелітополя це грошові активи його сім’ї. Варто зазначити що у банках сім’я Бондаренко Володимира не тримає кошти. Лише в декларації вказана готівкв,  яка належать його дружині. Сума задекларованих готівки 32 тисячі доларів США.

 

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.