Інформує про події на Сході України

Обласне управління капітального будівництва поспіло опанувати за пів року лише 20 відсотків коштів

1.05K 0

Дану інформацію оприлюднили декілька днів тому, під час наради робочої громади на Запоріжжі.

Таким чином в нинішньому році УКБ Запорізької обласної державної адміністрації за програмою мало отримати до свого гаманця близько 330 мільйонів гривень. Від цієї суми майже 170 мільйонів гривень за кошт обласного бюджету та додатково за фінанси екологічного фонду.

Отже, на даному етапові урядові грі освоєні лише на 20 відсотків. Також керівник департаменту УКБ Сергій Бєлєвцов зауважив, що з 70 мільйонів, котрі надійшли на рахунок, було освоєно майже половину коштів. Чоловік додав, що на даному етапові потрібно розпочинати корекцію старих проектів за частиною кошторисної вартості. Головною метою він вважає у повній мірі звести нанівець об’єкти минулих років. Натомість управління капітального будівництва провело близько 98 відсотків торгів та по всім об’єктам вже розпочалися масштабні роботи. Однією невирішеною справою залишається довготривалий бюрократичний захід щодо фінансування.

На сьогодні з вищезгаданого фонду переведено вже більше 110 мільйонів гривень, а профінансовано всього 15 відсотків. Таким чином народні обранці  дійшли до висновку, що ініціатива кожного року добирати нові об’єкти для будівництва та ремонтних робіт, таких як – освітніх, медичних закладів, дитячих садочків, котрі пізніше «простоюють» безрезультатно являється нерозумно.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.