Інформує про події на Сході України

Об’явлена декларація керівника компанії «Водоканал»

272 0

Відповідна інформація нещодавно була розміщена на сайті національного агентства з запобігання корупції. Таким чином, свою декларацію оголосив Олексій Нікіфоров – чинний керівник підприємства «Водоканал».

Проаналізувавши декларацію чоловіка стає відомо, що за минулий рік він отримав заробітний дохід з валовою сумою в 562 тисяч гривень. Звернемо вашу увагу на тому, що пан Олексій на посаді керівника «Водоканалу» отримав 313 тисяч гривень, левова частка складає продаж автівки класу Huyndai Elantra, котра коштувала 194 тисяч гривень. Решта ж – це додаткові виплати від «Водоканалу», страхування, путівки та інше.

Його дружина Юлія Нікіфорова, котра займає посаду бухгалтер у військовій частині А1978 удостоїлася за 2018 рік 109 тисяч гривень.

Окрім цього, у декларації було повідомлено, що в минулому році пан Олексій придбав іншу машину, а саме – HyundaI Tucson за 420 тисяч гривень у фірми «Запоріжжя Драйв Компані».

Дружина Нікіфорова подала до декларації свої акції «Запоріжтрансформатор». Також Олексій Нікіфоров повідомив, що у своєму складі має порядком 10 тисяч американських доларів, котрі він зберігає готівкою.

З нерухомості у Нікіфорова є квартира, загальна площа якої становить 54 м2 в Шевченківському районі Запоріжжя.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.