Інформує про події на Сході України

Головна » ХАРКІВ » Одна з Харківських лікарень зазнає чималих ремонтних робіт

Одна з Харківських лікарень зазнає чималих ремонтних робіт

862 0
Одна з Харківських лікарень зазнає чималих ремонтних робіт

Центральну районну лікарню, яка розташована в Великобурлуцьку зазнає масштабних змін. Таким чином в цьому році активно проводяться ремонтні роботи на рахунок даного шпиталю. Вищезгадану інформацію було оголошено Харківською обласною державною адміністрацію.

Наразі відомо, що змін зазнали вікна та інженерні мережі. Також було проведено реконструкцію даху та відмостку. На сьогодні йдуть ремонтні роботи внутрішніх приміщень. За процесом активно наглядає голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична. Жінка зауважила, що останні ремонтні заходи в даній лікарні були проведені ще під час її будівництва. До речі, поліклініку було офіційно засновано ще в 1983 році.

Головний лікар Великобурлуцької центральної районної лікарні Олександр Ворошилов зауважив, що заклад на рік обслуговує близько 160 тисяч мешканців району. Це чималий показник, тому для кращої роботи закладу потрібно було найближчим часом проводити ремонтні роботи. Також пан Олександр додав, що наразі робляться масштабні реконструкції кабінетів, водопроводів та каналізації.

Під час свого робочого візиту Юлія Світлична надала лікарні сучасне обладнання, а саме мамограф та пристрій УЗД. Дана апаратура буде сприяти більш якісному діагностуванні та обстеженні пацієнтів, зауважують лікарі поліклініки.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.