Інформує про події на Сході України

Одна з Маріупольських лікарень отримає значну підтримку

614 0

Інтернет-простором поширилась звістка, що одна з Маріупольських клінік посиленої терапії  отримає пристрій – магнітно-резонансний томограф.

Лікарі зауважили, що старанно готуються до прийому кожного пацієнта і на максимум намагаються надати медичну допомогу. Наразі були завершені ремонтні роботи кабінету для встановлення МРТ. Відомо, що вартість пристрою коштує цілих 40 мільйонів гривень. Гроші на купівлю МРТ виділені обласним бюджетом Маріуполя.

Наразі повідомляють –  установка General electric optima mr360, що невдовзі буде встановлена в лікарні володітиме потужністю 1,5 Тесла. Пристрій надаватиме відмінну візуалізацію, включаючи такі проблемні області, як грудна клітка, тіло і судини.

Завдяки даному пристрою проводитимуть аналіз головного мозку, суд голови та шиї, органів тазу та багатьох інших частин тіла Зауважимо, що на сьогодні – це єдиний прилад в місті такої потужності. Пристрій дасть можливість більш розгорнуто визначати фази хвороби для кваліфікованого планування медичної терапії. Повідомляють, що перший прийом пацієнтів за допомогою даного апарату буде проведений  цього літа.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.