Інформує про події на Сході України

Головна » ДОНЕЦЬК » Одна з шкіл-інтернатів на Донеччині отримала нові підручники

Одна з шкіл-інтернатів на Донеччині отримала нові підручники

758 0
Одна з шкіл-інтернатів на Донеччині отримала нові підручники

Одна зі шкіл на Донеччині отримала значну підтримку в освітянській сфері. Таким чином спеціальна школа у Слов’янську отримала у свою власність порядком 600 підручників шрифтом Брайля. Завдяки відомостям Департаменту інформаційної та внутрішньої політики ДОДА відомо, що ця подія трапилася 5 грудня.

Зауважимо, що шрифтом Брайля називають рельєфно-крапковий тактильний шрифт, що застосовують незрячі та слабозорі для написання та читання.

Таким чином Олександр Куць – керівник Донецької обласної державної адміністрації особисто завітав до спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат № 23. В ході робочого візиту очільник подарував школі 600 підручників зі шрифтом Брайля «Школа зеленої планети».

У свою чергу керівник ДОДА наголосив на тому, що  в закладі навчаються досить освіченні та талановиті діти. Багато хто з школярів танцює, співає в духовому оркестрі та пише власні вірші.

Надалі пан Олександр вручив директору закладу Подяку від ДОДА. Зауважимо, що очільник школи-інтернат №23 Микола Котляров вже 38 років очолює свою посаду. У свою чергу пан Микола подякував всій педагогічній раді навчального закладу та побажав плідної та успішної праці.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.