Інформує про події на Сході України

Оголошена декларація народного обранця партії «Наш край»

246 0

Народний обранець Запорізької обласної ради від партії « Наш край» та в минулому кандидат в депутати від КПУ Володимир Величко оголосив свою електронну декларацію.

Тож стає відомо, що чиновник за 2018 рік удостоївся заробітної плати в розмірі 2,1 мільйонів гривень. Звернемо вашу увагу на тому, що основною діяльністю пана Володимира є виконання повноважень на посаді генерального керівника державного підприємства «Харківстандартметрологія». Таким чином, на підприємстві він отримав дохід разом з відрядними порядком 920 тисяч гривень. Окрім цього близько 500 тисяч було отримано завдяки дивідендів від банку «Аваль», більше 230 тисяч гривень він заробив від продажу цінних паперів і під 200 тисяч гривень також отримав завдяки дивідендам від «Укрцентроенерго». Народний обранець звернув увагу, що має інвестиційний прибуток в 232 тисячі гривень від найбільшої інвестиційної фірми України «Драгон капітал» і зарплату в 7,4 тисячі гривень в ХНУМГ.

Наголосимо на тому, що готівкою пан Володимир має цілих 120 тисяч американських доларів, 33 тисячі євро та 7,7 тисячі фунтів стерлінгів. Окрім цього чиновник має збереження на банківському рахунку, а це близько 125 тисяч гривень.

Стосовно нерухомості, народний обранець має власну квартиру в Дніпрі, із загальною площею в 57 м2, в Харкові він мешкає в однокімнатній квартирі Олени Собольовськой. Крім цього Володимир Величко вказав про те, що під час перебування в Запоріжжі він проживає в квартирі сина екс-нардепа і першого секретаря запорізького обкому КПУ Олексія Бабуріна Дмитра Бабуріна.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.