Інформує про події на Сході України

Оголошені результати екзит-полів

339 0
Оголошені результати екзит-полів

За нещодавньою інформацією, котра була оголошена центром Національного екзит-полу відомо, що першість у виборчих перегонах на посаду Президента країни займає Володимир Зеленський. Таким чином, на 18:00 годину об’явлено, що він набрав 73,2 відсотки, а його опонент Петро Порошенко – 25,3 відсотки.

Вже через деякий час були оприлюднені кінцеві дані опитування Національного екзит-полу станом на 20:00. Суттєвих змін в результатах не відбулося. Таким чином, у Володимира Зеленського 72,8%, а у чинного президента України Петра Порошенка 27,2 відсотки. Тож розрив між кандидатами складає 45,6 відсотків.

Звернемо Вашу увагу на тому, що Національний екзит-пол фінансується міжнародними організаціями і не залежить від політичних сил чи кандидатів. Опитування проходило у кожного 12-го виборця, що виходить з дільниці.

Окрім цього, Запорізька область займає лідерство по явці серед всіх регіонів України з показником в 50,66%. Кращий показник наявний лише у Полтавській області.

Усередині регіону найактивнішими виявилися виборці одномандатного округу №76, що охоплює Вознесенівський і Хортицький райони Запоріжжя. В цих округах за п’ять годин до закриття дільниць встигли проголосувати більше ніж 52 відсотки від загальної кількості виборців.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.