Інформує про події на Сході України

Оголошено бюджет Харкова на 2019 рік

393 0

Нарешті жителі Харкова діждалися ухвалення бюджету міста на наступний рік. Дана подія відбулася під час чергової сесії Харківської міської ради, котра припала на 28 листопада.

Активну участь у дискусії брав Олександр Грановський. Він підійняв питання, котре стосувалося воєнного стану та конституційних прав людини. Народний обранець наголосив на тому, щоб провести роз’яснювальну роботу стосовно обмежень свободи харків’ян. Олександр Грановський підкреслив, що ми живемо в мирному місті і ризиків щодо нашої свободи немає.

Надалі під час засідання депутати отримали грамоти Верховної Ради та Кабміну.

Та все ж основному питанню, котрому було приділено більшу частину часу стосувалося затвердження бюджету на наступний рік. Тож пропонуємо вашій увазі фінансовий розподіл:

  • 6,17 мільярдів гривень буде направлено на суспільно-культурну сферу;
  • 4,5 мільярдів гривень виділено на розвиток та піднесення харківської інфраструктури;
  • 3,7 мільярдів гривень піде на освітянську сферу;
  • 3,34 мільярдів гривень – житлово-комунальне господарство;
  • 1,4 мільярди гривень затратять на охорону здоров’я.

Також на певну частку грошей місто розраховує від скарбниці держави.

Зазначимо, що порядком 300 мільйонів гривень заплановано витратити на погашення компенсації проїзду пільгової групи людей,  майже 200 мільйонів гривень витратять на реконструкцію теплових мереж.

Надалі один із депутатів  Харківської міської ради додав, що на оновлення міського парку імені Горького буде затрачено 60 мільйонів гривень, на сад Шевченко виділять 54 мільйонів гривень, модернізація парку Перемоги вийде в 90 мільйонів гривень… В загальній сумі на парки вийде порядком 300 мільйонів гривень. Не слід забувати і місцевий зоопарк, котрий обійдеться в 700 мільйонів гривень.

Тетяна Таукешева – керівник департаменту бюджету та фінансів Харківської міської ради також доповіла. Жінка наголосила, що освітянська субвенція складатиме порядком 1 мільярда 329 мільйонів гривень, а медична – 1 мільярда 56 мільйонів гривень.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.