Інформує про події на Сході України

Оголошено перелік найбільш оплачуваних професій Запоріжжя

227 0

Звернемо вашу увагу на тому, що в наш час значних коштів можна отримати, працюючи в сфері маркетингу та фінансів. Не слід забувати і про спеціалістів, діяльність яких полягає в складних технологічних процесах. Заробітна плата інженерів наразі зростає шляхом отримання ними сертифікату міжнародної кваліфікації.

Та все ж за повідомленням Служби зайнятості відомо, що наразі немає таких вакантних міст, заробітна плата яких досягатиме більше 2 тисяч американських доларів. Проте досить високі прибутки можуть отримати електрогазозварники, електромонтери, працівники медичної сфери, токарі.

Відомо, що заробітна плата громадян, котрі перебувають на посаді електрогазозварників складає порядком 8-16 тисяч гривень, електромонтерів – 7-15 тисяч гривень.

Незмінно мають попит посади продавців, кухарів, перукарів… В останні роки значних обертів зазнали програмісти. Лише за останні пару років їхня заробітна плата зросла в 1,5-2 рази.

Цікаво зауважити, що станом на кінець березня 2019 року загальна кількість безробітних на території Запорізької області становить порядком 20 тисяч осіб. Від цієї кількості близько 15,7 тисяч мають посібник по безробіттю.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.