Інформує про події на Сході України

Оголошено результати щодо моніторингу допорогових купівель в електронному сервісі «ProZorro»

409 0

Проаналізувавши дані моніторингу стало очевидно, що 80 замовників здійснили близько 620 допорогових купівель та підписали порядком 624 домовленостей, валовий рахунок яких оцінюють в 26 мільйонів гривень.

На отримання необхідного товару замовники направляли близько 30 відсотків фінансів від всієї ціни, передбаченої підписаним угодам, на одержання послуг – 29 %,  на здійснення робіт – 42 відсотки.

В закупівлі замовників, котрі здійснені за рахунок електронного сервісу «ProZorro» було в порядку 470 суб’єктів, більш ніж половина з них із Запорізької області (54 відсотки), 13 відсотків – з Київської області, 10 відсотків з Дніпра та 23 відсотків з других областей.

Коли справа дійшла до заключення угод, то замовник відібрав найбільш слушні та в результаті зекономив більш як 1 мільйон 30 тисяч гривень (у відсотковому співвідношенні показник становив 10,3 %). Більшу частку грошей замовники зекономили зі сфери освіти Мелітопольської районної державної адміністрації , а саме 317 тисяч гривень та відділ освіти, молоді та спорту Пологівської РДА – 162 тисячі гривень.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.