Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Оголошено вирок хлопцю, котрий убив таксиста

Оголошено вирок хлопцю, котрий убив таксиста

108 0
Оголошено вирок хлопцю, котрий убив таксиста

Звернемо вашу увагу на тому, що інцидент трапився ще в лютому місяці на початку року в населеному пункті Бердянськ. Тоді юний злочинець сів до 73-річного водія у машину де і вчинив вбивство. В підтвердження цьому була відеофіксація, котра і записала, як правопорушник сідає до таксі. На місце злочину одразу ж приїхала карета швидкою допомоги, але медикам довилося лише констатувати смерть таксиста.

Потерпілим став Леонід Бондарь 1946 року народження. Чоловік займався перевозом громадян.

Метою хлопця було пограбування, але хуліганство переросло у вбивство. Злочинець отримав 300 гривень, за які він купив продукти харчування та оплатив комунальні послуги. 18-річного юнака затримали правоохоронці і відкрили на нього справу за частиною 1 статтею 115 КК України.

Звернемо вашу увагу на тому, що під час судового процесу правопорушник неодноразово визнавав свою провину і заявляв про каяття у скоєному.

Таким чином, цього місяця Верховний суд оголосив вирок правопорушнику. Тепер обвинувачуваному повідомлено покарання у вигляді позбавлення волі терміном до 12 років. Володимир Щукін має право оскаржити вирок в апеляційному суді.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.