Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Оголошено вирок прапорщику Нацгвардії, котрого впіймали на хабареві

Оголошено вирок прапорщику Нацгвардії, котрого впіймали на хабареві

391 0
Оголошено вирок прапорщику Нацгвардії, котрого впіймали на хабареві

Тож нещодавно міський суд виніс вирок, стосовно горе-прапорщика Національної гвардії, котрий «погорів» на взятці. Справа полягає у військовослужбовцю, якого затримали ще в минулому році за спробу в отриманні хабаря. Таким чином, чоловік хотів заладити діло щодо дорожньо-транспортної пригоди.

Справа полягає в скоєному ДТП, яке зареєстровано 13 липня 2018 року на Запоріжжі. Саме тоді на вулиці Лахтинська зіткнулися два дорожніх транспорти. Через місяць прапорщик двічі звертався до батька водія «ВАЗа», який був винуватцем в аварії. Тоді він запропонував йому за певну грошову «винагороду» допомогти в закритті кримінальної справи за фактом ДТП. Наголосимо на тому, що загальна сума хабаря на початку складала порядком 3,5 тисяч доларів.

Надалі військовослужбовець спробував ще раз провернути махінацію і знову ж запропонував свої послуги. Тоді сума хабаря складала 2 тисячі американських доларів. В ході одержання першої частини взятки прапорщика було затримано правоохоронними органами.

Тож згідно із заключенням суду присяжних, прапорщик повинен заплатити штраф, сума якого складає 25,5 тисяч гривень. Грошове стягнення військовослужбовець повинен погасити протягом нинішнього місяця.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.