Інформує про події на Сході України

Оприлюднені результати опитування «Кальміуської групи» щодо окупованих територій України

1.39K 0

Більша частина громадян нашої держави підтримують політику, щодо поновлення соціальних виплат жителям Східної території України, а саме Донецьку та Луганську.

Наголошуємо на тому, що в період з 14 квітня по 2 травня нинішнього року було здійснене громадське опитування діячам угрупування «Кальміуська група», на основі якого і були побудовані дані.

Понад 60 відсотків українців «за» підтримку заходу, щодо запровадження громадських виплат особам, котрі проживають на території АТО. Близько 75 відсотків всіх опитуваних надіються на позитивні зміни у воєнному конфлікті на території Донецька та Луганська. Керівник «Суспільного ТБ Донбасу» Олексій Мацук заявив, що люди розраховують зупинку воєнних дій, котрі розгортаються між РФ та Україно. Також близько 67 відсотків респондентів дотримують думки, що є недозволенними політичні умови Російської Федерації та самопроголошених «республік».

Цікаво зауважити, що під час оголошення питання на рахунок надання окупованим регіонам особливого статусу думки респондентів розділилися порівну. Кількість людей, котрі підтримують дану ідею і котрі категорично проти неї – однакова.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.