Інформує про події на Сході України

Оприлюднили загальну кількість померлих на Луганщині за 2018 рік

1.2K 0

На сході України й досі продовжуються бойові дії, котрі розгорнув російський агресор. Таким чином, військові заворушення на деяких територіях Луганську розгортаються ще від 2014 року. Внаслідок ворожих нападів українська армія зазнає чималих втрат. Велика кількість солдат полягла від куль російських окупантів.

Таким чином, від початку нинішнього року лави державної армії спустошилися на 27 осіб. Дану інформацію оголосило видання «Сегодня в Северодонецке». Із загальної кількості 10 – небойові втрати. До цього числа відносять випадки з неналежним поводження зі зброєю, самогубства, хвороби. Зазначимо, що в районі Кримського та Новотошковки зареєстровано 7 летальних випадків,у Катеринівці та Золотому зафіксовано 5 загиблих.

Від початку 2018 року до березня втрати Луганської армії дорівнювали 4 особам, від квітня до червня відомо про 7 випадків з летальним кінцем, з липня і по сьогодні зареєстровано 6 померлих. Проаналізувавши загальні втрати за нинішній рік на території Донбасу повідомляємо, що українська армія втратила 138 солдат. Влада країни заявляє, що робить все можливе, щоб уникнути кривавих інцидентів.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.