Інформує про події на Сході України

Оренда квартир в Харкові може зрости

4.19K 1

Починаючи з серпня вартість оренди квартир може стати вищою від 10 до 12 відсотків. Відома така інформація від Сергія Шкільова, який є головним експертом Ради Гільдії ріелторів України.

Він зазначив, що згідно аналізу, останнім часом популяризувалася оренда квартир. Зазвичай бронь відбувається протягом 2 – 3 годин від часу її звільнення від попередніх жителів. Є такі, хто дуже довго шукає квартиру за доступною ціною, але таких багато, тому хто перших знайшов, тому більше повезло.

На Харківщині роздавали контрацептиви

Варто взяти до уваги, що дещо раніше експерти говорили, що можливе подорожчання квартир на 20%. І це мало трапитися до кінця літа, оскільки квартир потребуватиме більше людей – студенти, заробітчани. Та попри такий ризик фахівці переконані, що до паніки вдаватися не варто, оскільки поки що ціни не міняються. А напередодні осені часто появляються нові можливості оренди житла, що може стати причиною сталої ціни. Також фахівці беруть до уваги і той факт, що в міста приїжають переселенці, які потребують житло, а це спричиняє попит. Також має значення ціни, куди звертаються майбутні орендарі.

Олексій Попв, який є головою Харківського регіонального відділення Асоціації фахівців поділився, що в середньому вартість оренди квартири в якій одна кімната дорівнює від 3 до 4 тис грн. Вплив має ремонт, меблі, локація квартири. Буває, що можна знайти дешевше, але якщо дуже хороші умови, то така квартира може бути вартістю і 7 тис грн.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.