Інформує про події на Сході України

Основні події Запоріжжя

20 0

У запорізької школярки телефон вибухнув прямісінько в руках

Даний інцидент відбувся 2 жовтня на території Запоріжжя. Учениця збиралася на заняття до однієї із місцевих шкіл, як раптом її телефон зашипів та почав диміти. Мобільний прилад був фірми iPhone. Відповідну інформацію надали самі батьки постраждалої.

Батько додав, що телефон заіскрився та вибухнув у руках дівчинки. Школярка моментально викинула його на підлогу, після чого гаджет почав горіти. На щастя здоров’ю дівчинці нічого не загрожує, школярка обійшлася лише переляком.

 Запорожцям оголосили, коли закінчать ремонтні роботи на Дніпрогесі

Цього тижня, а саме 2 жовтня в обласній державній адміністрації відбулася нарада, котра була присвячена темі ремонтних робіт на греблі ГЕС. Про це повідомляє прес-центр ЗОДА.

Таким, чином реконструкційні роботи планують завершити вже до 12 жовтня. Під час наради чиновники обговорювали про те, що після завершення будівництва мають за мету поновити заборону пересування великогабаритних вантажних транспортних засобів на найближчі 2-3 роки. Окрім цього, на греблі вмонтують дорожні знаки, котрі будуть обмежувати рух вантажного транспорту.

 

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.