Інформує про події на Сході України

Остерігайтесь “працівників” банку

6.91K 1

Злочинці, які обдирають чесних громадян через батьківські карточки, оновили схему відбирання коштів. Аферисти представляються працівниками банку,  вливаються в довіру громадян, в результаті чого довіряючи віддають свої кошти. Жителька м. Лозова поскаржилася, що її чоловіка обікрали прямо на очах.

Жінка розповідає, що до нього пролунав дзвінок від чоловіка, який представив себе, як працівник банку Ощадбанк. Надалі вказав все про чоловіка (Прізвище, ім’я, по батькові і номер банківської карточки) і повідомив, що в банківській системі відбувся збій. Тому чоловіку прийде СМС з кодом, щоб підтвердити, що це саме його картка. Ну і звичайно код попросили сказати. Нічого не підозрюючи чоловік повідомив інформацію, оскільки недавно з ним трапилась ситуація, що не міг розплатитись карткою в супермаркет і дійсно телефонували з банку говорячи ті ж слова.

Що роблять Харківчани, щоб більше заробляти

Згідно слів жінки, як тільки чоловік назвав інформацію з СМС, з карточки було знято 3100 грн. Чоловік в шоці відразу зателефонував до банку і карточку було заблоковано. В банку відповіли, що чоловік сам ж повідомив код, тому нічим допомогти не можуть.

Та все не так просто закінчилось. Обкрадені вирішили зателефонувати на номер аферистів і попросили повернути кошти. Після кількох дзвінків шахрай сказав, що в цьому нема сенсу, бо він вже і так половину коштів витратив на пиво.

За її словами, ледь чоловік встиг назвати заповітні цифри коду – тут же з його картки зняли 3100 гривень. Шокований чоловік одразу ж подзвонив в банк і заблокував свою карту. В установі знизали плечима: самі дали шахраям код, хто ж винен. На цьому історія не закінчилася – постраждалі вирішили натиснути аферистам на жалість.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

 

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.