Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Парад на День незалежності скасовується

Парад на День незалежності скасовується

185 0
Парад на День незалежності скасовується

Минулого тижня пролунала інформація, що військовий парад, котрий присвячений Дню незалежності в Україні буде скасовано. Тепер дане свято буде проводитися в іншому форматі. Відповідне рішення ухвалив новообраний президент України Володимир Зеленський.

Відповідну інформацію пан Зеленський оприлюднив на своїй інтернет-сторінці у Facebook. Окрім цього, президент додав, що на даний захід потрібно витратити порядком 300 мільйоні гривень. Тому Володимир Зеленський ухвалив рішення, що дані кошти будуть перераховані на премії українським військовим.

До цього всього новообраний президент України натякнув на те, що в цьому році День незалежності відбудеться в досить новому форматі.

Думки жителів розділилися на дві групи. Деякі вважають, що це правильне рішення і в повній мірі підтримують вибір президента. Вони наголошують на тому, що в державі не можуть проводитися святкування такого формату, коли в ній проливається кров і наявна війна. Інші ж громадяни наголошують на тому, що святкування все ж повинно відбудеться, оскільки це я давньою традицією і країна повинна демонструвати свій військовий потенціал.

А якої думки Ви?

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.