Інформує про події на Сході України

Пенсіонерам Харькова залишать пільги на проїзд

1.38K 0

Як повідомив заступник очільника з питань інфраструктури Харківщини Євген Водовозов, пільговикам не будуть робити монетизацію пільг на проїзд, оскільки постанова носить рекомендований характер.

Водовозов поінформував, що в постанові чітко роз’яснено, як місцева влада може надавати пільги. Це може бути компенсація у вигляді грошей, а також у фізичному вигляді. Харків же залишає пільгу на проїзд у фізичному вигляді.

Кабмін України нещодавно затвердив порядок монетизації пільг на проїзд всіма видами транспорту. Якщо раніше пільговики їздили безкоштовно, то зараз вони мають заплатити за свій проїзд. Гроші повинні їм видавати із розрахунку середньої вартості проїзду, тобто близько трьохсот гривень. За ці гроші пенсіонери можуть проїхатись не більше 15 разів  на місяць і то без пересадок.

Люди пенсійного віку нарікають на те, що монетизації не буде. Так, наприклад, Валентина Петрівна зазначає, що це би була хоч і не велика та все ж таки надбавка до пенсії.

Ще одна мешканка Харкова зазначає, що її тішить те,що пільги залишили, оскільки влада не створює гарні умови оплати праці. Гроші перераховують до пенсійного фонду, а бажано би було на картку людям. Нинішні пенсіонери мають багато працювати,щоб якось прожити. І наше завдання залишити пільги на проїзд. Молодь нарікає на те, що люди похилого віку повинні були заробити протягом життя. Але як же бути тим, хто пропрацював не на керівних посадах і отримував не надто валику зарплатню? Тому залишити  пільги на проїзд пенсіонерам – це наш обов’язок.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.