Інформує про події на Сході України

Передвиборчі правопорушення на Запоріжжі

242 0

За попередньою інформацією, котру надав прес-центр поліції в таких районах, як Мелітопольському та Василівському Запорізької області, працівники правоохоронних органів зареєстрували 5 випадків, стосовно недотримань виборчого законодавства.

Зауважимо, що до відділку поліції ГУНП Запоріжжя надійшло порядком 5 звернень, стосовно можливих правопорушень, котрі стосуються  передвиборної агітації на посаду Президента України. Тож у вищезгаданих районах були зафіксовані рекламні білборди разом із зображенням кандидатів в Президенти України. Одним із основних правопорушень являлося те, що на зазначених стендах не було вказано найменування замовника, тираж та типографію.

Також до відділку поліції, що в Мелітополі,  було спрямовано звернення, стосовно того, що під час передвиборної агітації один із кандидатів на посаду Президента України розповсюджував друковані матеріали без вихідних даних. Тепер стосовно вищезгаданих правопорушень було відкрито діло за статтею 212-13 Кодексу України. Поки що ведеться розслідування та аналіз даної справи.

Звернемо вашу увагу, що вибори Президента України відбудуться вже 31 березня.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.