Інформує про події на Сході України

Переробка та захоронення радіоактивних відходів в Запорізькій області

1.91K 0

До другого етапу комплексних випробувань мають приступити в наступному році в Запорізькій області, які будуть проводити з реальними радіоактивними відходами. Про це було повідомлено прес-службою Запорізької АЕС.

Роботи по спорудженю комплексу з переробки радіоактивних відходів вже закінчили на майданчику атомної електростанції. Реалізовувати проект почали ще в 2006 році, а на даний момент почали її експлуатовувати.

Публічним підприємством “Атоменергомаш” та державним підприємством ” Енергоатом” було прийнято участь в даній роботі, виготовивши на замовлення металоконструкції для атомної електростанції.

В середині грудня було проведено попередні випробування, випробування із реальними радіоактивними відходами та введеня в промислову експлуатацію буде проведено в наступному році.

Прес-служба Запорізької атомної електростанції коментує, що проведення проекту створення переробного комплексу радіоактивних відходів на атомній електростанції реалізовуєтьчя для доведення відходів до сучасних вимог, також виникнення можливості кінцевого захоронення відходів радіоактивних речовин.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.