Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Перший дзвоник вже не за горами: коли йти до школи?

Перший дзвоник вже не за горами: коли йти до школи?

176 0
Перший дзвоник вже не за горами: коли йти до школи?

Кінець цього тижня буде особливим, оскільки перегорнувши сторінку календаря, до нас завітає осінь, а з нею і свято – День знань. Тисячі учнів сядуть знову за шкільні парти та розпочнуть навчальний сезон. Наголосимо на тому, що офіційно навчальні будні розпочнуться 2 вересня. Відповідну інформацію було оголошено керівником Департаменту освіти Запорізького ОДА Тетяною Озеровою.

Зауважимо, що в деяких закладах освіти свято першого дзвоника проходитиме 30 серпня, в інших – 1 вересня. Вибір дати залежить від рішення керівництва школи. Протягом цих днів очікується сонячна погода без опадів, тому святкування повинно пройти на найкращому рівні.

Цього року вперше переступлять шкільний поріг порядком 17 тисяч першокласників. Всього навчальний сезон розпочне 170 тисяч учнів.

Наразі в школах закінчують останні приготування до початку навчальних буднів. Кабінети на Запоріжжі активно оснащують ноутбуками для викладачів, котрі допоможуть педагогам у освітянській програмі. Також, в цьому році чималих нововведень зазнає освіта, а саме від системи оцінювання до шкільної форми. Більш детальну інформацію ви зможете прочитати на нашому сайті, перейшовши за посиланням.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.