Інформує про події на Сході України

Першокласникам на Запоріжжі подарували нові портфелі

94 0
Першокласникам на Запоріжжі подарували нові портфелі

Діти разом з батьками зібралися в одному із міських кінозалів з метою відсвяткувати початок навчального року. Першокласників чекала купа привітань та перегляд цікавого мультфільму. Головною подією дітей було те, що їм було надано цінні подарунки. Дану подію було організовано для малечі працівників ПрАТ «Запоріжвогнетрив».

Представники компанії наголошують на тому, що підтримка сімей співробітників – обов’язковий принцип їх роботи. Десятки заводчан, їх подружжя та діти регулярно, кілька разів на рік, відвідують заходи і свята, організовані заводом.

Таким чином, першокласників були подаровані ортопедичні портфелі та інші шкільні речі, а саме – зошити, альбом для малювання, ручки та інше. Дітлахи були в справжньому захваті від організованого заходу. Майбутні учні набралися позитивних емоцій та сил перед навчальним сезоном та готові вже освоювати шкільний матеріал.

У свою чергу батьки дякують керівництву заводу за те, що вони турбуються про них та майбутнє підростаючого покоління. Новенькі ортопедичні портфелі – це значна підтримка для батьків, так-як шкільні матеріали коштують чималих грошей.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.