Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Підполковника податкової спіймали на чималому хабареві

Підполковника податкової спіймали на чималому хабареві

173 0
Підполковника податкової спіймали на чималому хабареві

Цього місяця працівники правоохоронних органів провели операцію, стосовно запобігання корупції. Таким чином, робітники Служби безпеки України та ДБР затримали податківця, під час акту передачі хабаря.

Наголосимо на тому, що оперативникам спецслужби вдалося вияснити, по підполковник податкової поліції вимагав у підприємця грошову винагороду в розмірі 300 тисяч гривень. Завдяки даним коштам чоловік обіцяв закрити очі на правопорушення, які знайшли у компанії підприємця.

Окрім цього, у вимагача грошей був посередник, котрий і допоміг в доставці першої частини «траншу» в розмірі 4 тисяч американських доларів та 26 тисяч гривень. Після цього працівники правоохоронних органів затримали самого вимагача в одному із місцевих кафе Мелітополя.

На сьогодні ведуться роботи, стосовно обрання запобіжного заходу підозрюваному у хабарництві. Тепер в разі підтвердження провини, чоловіку загрожуватиме кримінальна відповідальність з позбавленням волі та конфіскацією нажитого майна.

Нагадаємо, що минулого місяця один із запорізьких депутатів «погорів» на хабареві, розміром якого складав  20 тисяч гривень.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.