Інформує про події на Сході України

Підприємці Запоріжжя вимагають зменшення тарифів за теплопостачання

2.72K 0

Двадцять сьомого грудня, близько сотнею містян – підприємцями та громадськими активістами було проведено акцію протесту біля будівлі “Тепломереж”, а також ініційовано зустріч з управлінським апаратом теплостанції та міською владою з приводу скасування рішення.

Ініційовано акцію протесту громадською організацією “Бізнес-Союз Порода”. Після появи рішення міського виконавчого комітету по так званому урівноваженю цін для житлових та нежитлових приміщень, активісти почали виступати проти захмарних платежів для підприємців.

Різними методами проводили розприділ тепла між приміщеннями і будинку ще до прийняття даного рішення в серпні 2017 року. Розрахунок по пропорціональності до теплових потужностей був для нежитлових приміщень, та по пропорціональності опалювальної площі для житлових приміщень. Тепер міською тепловою странцією порівняно цю систему, цим самим збільшивши фінансове навантаження.

На що за засіданням круглого столу із владою, представниками бізнесу та громадськими організаціями, представники висловили скаргу на своє скрутне положення, та від працівників теплової отримали прозорий натяк на дорогу вартість підключення до домового лічильника.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.