Інформує про події на Сході України

Підприємців на Запоріжжі оштрафували за незаконний вивіз сміття

94 0
Підприємців на Запоріжжі оштрафували за незаконний вивіз сміття

Комунальники з Мелітополя зафіксували чималу купу сміття, котре було залишене біля одного із баків представниками всеукраїнської торгівельної марки «Ласунка».

Звернемо вашу увагу на тому, що непотріб складався з обгорткового паперу та пінопласту. Пошуком правопорушників зайнялися інспектори відділу та екології.

Вищезгаданий побутовий матеріал розкладається від 2 до 20 років.

За попередньою інформацією Олексія Громико відомо, що було складено відповідний протокол на заступника керівника фірми-дистриб’ютора торгової марки «Ласунка» за самовільний вивіз сміття в несанкціонованих для цього місцях.

На правопорушника склали адміністративний протокол. Тепер відповідальний за скоєне зобов’язаний вивезти сміття з даної території. Окрім цього, з правопорушника буде стягнуто грошову компенсацію порядком в 850-1700 гривень. Повідомили, що кінцеву суму штрафу оголосять під час чергового засідання адміністративної комісії.

Тому екологи акцентують увагу громадян на тому, щоб ті у свою чергу бережно відносилися до навколишнього середовища та дотримувалися правил утилізації сміття.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.