Інформує про події на Сході України

Підприємства Запоріжжя мають нові борги

3.21K 0

Підприємства на Запоріжжі заборгували ще більші суми від тих, що були раніше. Всі рекорди по заборгованості побило ПАТ “Запоріжжяобленерго”.

На ПАТ “Запоріжжяобленерго” перед працівниками підприємства утворився борг по заробітній платі розміром 109 мільйонів гривень.

Відповідно до даних органів статистики, за липень вони заборгували суму розміром 39 мільйонів гривень, в серпні, вона зросла ще на 52 мільйони гривень, а в вересні до боргу додалося ще 18 мільйонів гривень. Останнім часом на підприємстві масово звільняються люди.

Марина Баранівська, яка працює заступником начальника департаменту промисловості ОДА поділилася, що попри те, що голова ОДА втрутилася і було звернення до НКРЕКП, стан “Запоріжжяобленерго” і надалі залишається критичним.

А на всіх інших підприємствах, які належать до держсектора, заборгованість всіх разом рівна 57 мільйонів 600 тисяч гривень. Така сума назбиралася на 48 підприємствах. Заборгованість підприємства ” Запорізький облавтодор” на протязі серпня стала більшою близькою 5 мільйонів гривень. А ДП “Запоріжцивільпроект” тепер повинне віддати для своїх працівників на 3,9 мільйонів більше.

Приватні підприємства також не справляються з ситуацією заборгованостей. Вони заборгували суму розміром 19 мільйонів 300 тисяч гривень.

 

Стан комунальних підприємств також погіршився, оскільки їхній борг став більшим майже в 5 раз.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.