Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Підприємства Запоріжжя перерахували більше 120 мільйонів гривень екологічного податку

Підприємства Запоріжжя перерахували більше 120 мільйонів гривень екологічного податку

11 0
Підприємства Запоріжжя перерахували більше 120 мільйонів гривень екологічного податку

Днями стало відомо, що за минулі 6 місяців року запорізькі підприємства, котрі забруднюють навколишнє середовище сплатили до казни порядком 122 мільйонів гривень екологічного податку. За попередньою інформацією керівника Головного управління ДПС Запорізької області Романа Афонова відомо, що зі сплаченої суми до державної скарбниці було перераховано порядком 66 млн. грн, а до місцевої – 56 млн. грн.

Зауважимо, що перше півріччя минулого року, запорізькі виробництва перерахували 170 мільйонів гривень, що на 48 мільйонів більше чим в цьому році.

Звернемо вашу увагу на тому, що основну частину податку було сплачено суб’єктами господарювання міста Енергодар,  Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів,  а це саме 100 мільйонів гривень.

Наголосимо на  тому, що екологічний податок зобов’язані сплачувати ті компанії, котрі на підставі спеціальних дозволів здійснюють викиди шкідливих речовин у повітря, у водні об’єкти, а також розміщують, утворюють або зберігають небезпечні відходи. Таким чином, на території Запорізької області подібних виробництв нараховується порядком 2 482.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.