Інформує про події на Сході України

Підвищення цін на продукти у Харкові

6.48K 3

Згідно даних Держслужби в Україні інфляція за перший місяць 2017 рокі в порівняні з груднем попереднього року збільшилася з 0,1 до 1,1%. Внаслідок цього ціни на пордукти також піднялись.

Жителька Харкова Ольга з жахом розповідає, що якщо вона могла сметану на розлив в попередньому році купувала по 30 гривень за кілограм, то тепер потрібно заплатити 37 гривень.

Відношення харків’ян до підвищення мінімальної зарплати

Для студентів ще веселіше. Анатолій, який є студентом ділиться, що про студентів є стереотип, неначе вони їдять лише хліб з варьонкою, але відтепер це нереально. Оскільки вартість такого ковбасного виробу рівна ціні м’яса.

Разом з цим ціни на продукти у лютому будуть ще зростати. Це насамперед фрукти, які є сезонними, м’ясо (приблизно на п’ять відсотків). Ціни на всі інші продукти зміняться приблизно на три відсотки. А ціна на хліб до кінця року збільшиться аж на дванадцять відсотків.

На протязі  останіх десяти днів ціни в межах Харківської області найбільше піднялися на буряк – це майже тринадцять відсотків, а також яловичина – майже на сім відсотків.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.