Інформує про події на Сході України

Підвищення цін на продукти у Харкові

5.97K 3

Згідно даних Держслужби в Україні інфляція за перший місяць 2017 рокі в порівняні з груднем попереднього року збільшилася з 0,1 до 1,1%. Внаслідок цього ціни на пордукти також піднялись.

Жителька Харкова Ольга з жахом розповідає, що якщо вона могла сметану на розлив в попередньому році купувала по 30 гривень за кілограм, то тепер потрібно заплатити 37 гривень.

Відношення харків’ян до підвищення мінімальної зарплати

Для студентів ще веселіше. Анатолій, який є студентом ділиться, що про студентів є стереотип, неначе вони їдять лише хліб з варьонкою, але відтепер це нереально. Оскільки вартість такого ковбасного виробу рівна ціні м’яса.

Разом з цим ціни на продукти у лютому будуть ще зростати. Це насамперед фрукти, які є сезонними, м’ясо (приблизно на п’ять відсотків). Ціни на всі інші продукти зміняться приблизно на три відсотки. А ціна на хліб до кінця року збільшиться аж на дванадцять відсотків.

На протязі  останіх десяти днів ціни в межах Харківської області найбільше піднялися на буряк – це майже тринадцять відсотків, а також яловичина – майже на сім відсотків.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.