Інформує про події на Сході України

Пікет під стінами «ЗТМК» від працівників «Запоріжжяобленерго»

1.81K 0

В середу 20 грудня, під стінами «Запорізького титано-магнітного комбінату» працівниками «Запоріжжяобленерго» було проведено пікет, так як дана компанія є найбільшим боржником постачальника електроенергії.

Ще на початок поточного місяця за даними дирекції енергозбуту «запоріжжяобленерго» борг комбінату складав близько 480 мільйонів гривень за використану електроенергію. Також комбінатом не виконуються поточні зобов’язання за рахунками, тобто планового платежу в сумі 18 мільйонів гривень від комбінату так і не отримали.

Представниками протестуючого комітету ПАТ «Запоріжжяобленерго» зазначено, що даний комбінат є найбільшим боржником товариства, який прикривається бронею екології та збільшує свій півміліардний борг, не намагаючись його покривати. Наслідком цього є неспроможність товариства виконувати свої зобов’язання перед «Енергоринком», через що отримують санкції та не отримують заробітню плату вже 4 місяць. На підприємстві обурені, так як проблеми виникають не у боржника «ЗТМК», а в його постачальника «Запоріжжяобленерго», яке ніяк не може вплинути на дану ситуацію.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.