Інформує про події на Сході України

Головна » Східна Україна » Плюси та мінуси заходу «Доступні ліки» в Харкові

Плюси та мінуси заходу «Доступні ліки» в Харкові

1.79K 0
Плюси та мінуси заходу «Доступні ліки» в Харкові

В Березні теперішнього року відбувся брифінг, на якому було порушене питання з теми «Доступні ліки». Інформацію надав зам голови Харківської обласної адміністрації Михайло Черняк.

Чоловік наголосив на тому, що вже цілих два роки в Харкові з великим успіхом та доброю результативністю проходить програма «Доступні ліки». Під час цього заходу певна категорія пацієнтів має можливість на безкоштовне придбання препаратів. До цієї групи входять засоби від недуг серцево-судинної системи, діабету ІІ порядку та бронхіальної астми. Надалі Міністерство охорони здоров’я хоче збільшити програму ще по 3 напрямкам – це медикаменти від захворювань ШКТ, депресивних станів та для загально-соматичного стану породженниці та немовля під час першого триместра вагітності.

В цьому році планується збільшити кількість аптечних центрів в місті Харкові для більшого доступу пацієнтів до програми.

На даний час в Харківській області перебуває десь 800 тисяч пацієнті, які мають право на першочергове отримання засобів від  програми « Доступні ліки». Більша маса цих пацієнтів – люди котрі страждають на захворювання серцево-судинної системи.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.