Інформує про події на Сході України

Головна » Східна Україна » По кількості витрачених коштів на боротьбу зі СНІДом Запоріжжя входить до п’ятірки

По кількості витрачених коштів на боротьбу зі СНІДом Запоріжжя входить до п’ятірки

1.96K 0
По кількості витрачених коштів на боротьбу зі СНІДом Запоріжжя входить до п’ятірки

Спеціалістами Інституту аналітики та адвокації було проведено дослідження з приводу витрат на боротьбу з ВІЛом в нашій державі.

Моніторили лише місцеві бюджети, на основі результатів було сформовано рейтинг витрачених коштів за січень-червень минулого року.

Більше вісімнадцяти мільйонів було виділено із місцевого бюджету Запоріжжя на виконання річної програми регіону, а це більш ніж втричі більше за норму. За досліджуваний період використали менше половини виділених коштів.

Аналітиком інституту Олександром Ткаченко зазначено, що аналіз витрат на профілактику та лікування опорно-імунних захворювань був детальним. В рейтингу із величини витрат на профілактику захворювання перше місце отримала Запорізька область, загальна сума складала більше 3 мільйонів гривень, про те на лікування коштів не направляли.

Більше 4 з половиною тисяч хворих на ВІЛ проживають в Запорізькій області, тому було виділено на 100% більше коштів ніж в попередньому році та витрачено з них в чотири рази більше. В обласному центрі Запорізької області перевиконання плану серед інших одне з найкількісніших. Через це області дали четверте місце серед інших регіонів.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.