Інформує про події на Сході України

По Запоріжжі будуть курсувати нові тролейбуси

85 0

Вже найближчим часом на території Запорізької області з’являться нові тролейбуси-гармошки. Відповідну інформацію оголосив керівник комунальної компанії «Запоріжелектротранс» Юрій Папач, під час чергової зустрічі з мером в автобусному парку №2.

Відомо, що новенькі тролейбуси з’являться вже цього місяця. Окрім цього, було оголошено, що місто закупило 9 транспортних засобів, які вже скоро будуть курсувати по Запоріжжю. Наголосимо на тому, що валовий обсяг пасажирів складає порядком 120 осіб. Також, було повідомлено, що кожна половинка транспорту буде обладнана кондиціонером, тому жителі міста зможуть з комфортом пересувати в жарку пору року.

Новий транспорт планують запустити в Дніпровський район – по автобусним маршрутам №17 і №18. Ці тролейбуси обладнані дизель-генераторним двигуном.

Зауважимо на тому, що декілька днів потому і в автобусному парку №2 КП “Запоріжелектротранс” презентували 5 тролейбусів “Дніпро” на автономному ходу. Дані тролейбуси в змозі подолати дистанцію в 30 кілометрів на заряді акумулятора, без використання контактної мережі. Заплановано, що наступного тижня даний транспорт буде функціонувати в повному обсязі.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.