Інформує про події на Сході України

Головна » Східна Україна » Податківці висудили у харків’ян близько одного мільярда гривень

Податківці висудили у харків’ян близько одного мільярда гривень

2.2K 0
Податківці висудили у харків’ян близько одного мільярда гривень

За проміжок часу від січня до березня юристи ДФС здобули понад 254 виграшних судових справ. Дана інформація відома від прес-служби ГУ ДФС України в місті Харків.

Зо останніми даними відомо, що юристи відстояли у судах справи, котрі оцінюються  загальною сумою понад 1,3 мільярди гривень.

Необхідно додати, що місцевий суд стосовно апеляцій, задовольнив рішення обласного управління на рахунок позову жительки міста Харкова. В справі йшлося про зачислення їй орендної плати за земельну ділянку за минулий податковий рік.

Лава присяжних встановила, що вирок на рахунок зачислення було прийняте ще після надходження відомостей від управління містобудування, архітектури та земельних відносин Харківської ради про список орендарів, з котрими було підписано домовленість на 2018 рік. Жінка взяла під оренду приблизно 0, 1170 земельної ділянки.

Пані повідомляє, що земельну територію вона використовувала для введення роздрібної торгівлі та надання комерційних послуг. Натомість жінка не зупинялася використовувати територію, тому повинна відшкодувати суму за орендування ділянки.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.