Інформує про події на Сході України

Покарання за побачення

7.66K 0

Історія кохання хлопця другого курсу і його дівчини мала неприємне закінчення. Молодята знайшли один одного через соціальні мережі, там і познайомились. Через половину року, хлопець неначе став іншим.

В рішені суду повідомляють, що з ним почали робитися дивні речі, обговорював історії надриродні. На початку дівчина не брала це до уваги, але потім їй прийшло від хлопця повідомлення, що з неї потрібно вигнати духа, який вселився, після чого запропонував зустрітись.

Харківчан хочуть позбавити програм на телебаченні

В результаті вони все ж зустрілись, але коли вона не відповідала на запитання, не знаючи відповіді, той бив її по лицю, а коли дівчина впала, то ногами. Після цього всього вона знепритомніла. Прийшовши до тями, їй довелось придумувати різні відповіді, після чого хлопець провів її додому.

Побачивши дитину, батьки дівчинки відразу швидку допомогу.

В результаті ведення слідства з’ясували, що молодий чоловік вже декілька років знаходиться на обліку у психіатра. Його покарали у вигляді року випробувального терміну і штрафом у розмірі шістнадцять тисяч, який він зобов’язаний виплатити дівчині.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.