Інформує про події на Сході України

Померла запоріжанка, котру підпалив наречений

156 0

На превеликий жаль, 10 липня померла 22-річна дівчина – Анастасія Ковальова. Нагадаємо, що дівчина отримала тяжкі травми, а саме 90 відсотків опіків всього тіла. Винуватцем даної події був її наречений, котрий і підпалив Анастасію. Медики боролися за життя постраждалої та ситуація була в край критичному стані.

Наголосимо на тому, що постраждала перенесла 2 операції. Друга операція стосувалася пересадки шкіри. Саме того разу у дівчини зупинилося серце, та лікарям удалося запустити його знову. Після складного оперативного втручання постраждалу розподілили до кімнати інтенсивної терапії, а саме – до спеціального боксу, куди вхід був заборонений навіть близьких.

Звернемо вашу увагу на тому, що за життя постраждалої боролися працівники опікового центру Запорізької лікарні №5. Лікарі не робили жодних прогнозів, так-як травми були досить тяжкі. За останньою інформацією, котру надала мами померлої відомо, що родині обійшлося лікування порядком в 25 тисяч гривень, а день перебування у лікарні коштував 6-7 тисяч.

Попри те, що Анастасія вела здоровий спосіб життя, її організм не впорався з опіками такого ступеня, і вже 10 липня серце постраждалої зупинилося.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.