Інформує про події на Сході України

Понад 10 тисяч жителів Сватівського району не можуть укласти договір з лікарями

1.24K 0

Сфера медицини на сьогодні зазнає чималих змін. Вони стосуються, як і освітнього плану так і надання кваліфікованої лікарської допомоги населенню. Наразі активно розглядається питання на рахунок договорів з сімейними лікарями.

Таким чином проаналізувавши дані по всім куточкам України вияснилося, що більш як 30 відсотків громадян Сватівського району, що на Луганщині, не уклало декларацію з сімейними лікарями. Основною причиною являється недостатність робочих кадрі у місті. Тобто декларацію підписало більш як 20 тисяч осіб, а всього в місті проживає понад 33 тисяч громадян. Таким чином можна дійти висновку, що більше 10 тисяч мешканців Сватівського району не уклали потрібну декларацію.

Раїса Левенець – виконувач обов’язків головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги повідомляє, що у них наявна тільки половина зі всього числа докторів. Тобто не дістає близько 11 робочих кадрів, в цілому це лікарі сімейної медицини.

Наразі рекомендована цифра Міністерством освіти здоров’я щодо кількості  договорів на 1 лікаря становить: сімейний -1800 осіб, терапевтичного профілю – 2000, педіатр – 900 громадян.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.