Інформує про події на Сході України

Понад 40 країн готові направити миротворців на Донеччину

1.12K 0

Петро Порошенко – Президент України наголосив, що близько 40 держав повідомили про те, що мають за мету приймати участь в складі миротворчої операції на неконтрольованих територіях Донеччини. Ця інформація була надана українським телеканалом, під час інтерв’ю з головою держави.

За словами Президента відомо, що близько 1,5 роки тому план ведення миротворців В Донецькій області зовсім не розглядали і більш того вважали нереальною справою. Все ж ситуація в Україні змінюється на позитивну сторону для нашої держави.

Голова країни розповідає, що багато чув відгуків на рахунок вартості операції. Повідомлялося наче сума могла дійти до 1 мільярда доларів США і те, що ніхто не матиме бажання їхати до України з мирними намірами.

Петро Порошенко також дав знати, що одним з основних завданням миротворців на території Донеччини було обеззброїти незаконні угрупування, які володіють незаконною зброєю, які під владою країни агресора окупували державні території.

Також Президент додав, що миротворці не являються «ескортом» хоч як цього не хотіла Росія. Петру Порошенку дужа важливо залучитися повноцінною миротворчою підтримкою.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.