Інформує про події на Сході України

Порошенко повідомив про ситуацію на окупованих регіонах України

976 0

Президент України Петро Порошенко нещодавно прокоментував обставини на захоплених регіонах Донецька та Луганська.

Голова держави під час інтерв’ю відомому сербському телевізійному каналу РТС розповів, що Російська Федерація й поняття немає про таке слово, як «мир». Тому на Сході країни суперечка з сусідньою країною залишається не вирішеним, а бойові сутички йдуть в повному обсязі.

Пан Порошенко наголошує на тому, що Україна веде боротьбу виключно за свою єдність, злагоду та добробут своїх мешканців. За відомостями Президента, є 3 вагомих документи – Мінські домовленості, котрі були підписані від 5 вересня 2014 року та 19 вересня, та документи від 12 лютого 2015 року.

Саме ці домовленості повинні були покращити ситуацію на просторі України. Тобто цей комплекс дій вміщує в себе звільнення ворожої сили та бойової апаратури з місцевості нашої держави. На сьогодні на Сході країни знаходиться принаймні 700 танків Російської Федерації, приблизно сотні артилерійських груп та майже 300 комплексів залпового вогню. Наостанок Петро Порошенко наголосив на тому, що це справдешня агресія на рахунок цілісності та добробуту нашої України.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.