Інформує про події на Сході України

Порошенко зірвав шапку з громадянки міста за невлучне запитання

289 0

До Запоріжжя з робочою зустріччю приїхав нинішній президент України Петро Порошенко. Візит пройшов 27 лютого на каскаді фонтанів «Веселка».

Зауважимо, що нещодавно до міста з робочою програмою приїжджала пера леді країни – Марина Порошенко. Тоді жінка завітала до тутешнього  Інклюзивно-ресурсного центру.

Таким чином, на зустріч з Петром Порошенко прийшла чимала кількість громадян. Неподалік від організованої зустрічі президента з запорожцями, знаходиться медичний університет, тому велику частку людей складали студенти даного закладу.

Тож кульмінацією даного візиту являвся інцидент, коли пан Порошенко зірвав шапку з голови запоріжанки. Це трапилося перед самим заходом, коли президент йшов на сцену. Причиною даної витівки керівника країни являлося питання : «За що ви переслідуєте Анатолія Шарія?». Багато хто з присутніх розцінили це як жарт. Надалі президент продовжив свою робочу програму.

На початку нинішнього року Шарій в одній із інтернет-мережі заявляв, що має намір заплатити 15 тисяч гривень тому, хто публічно на камеру запитає в президента держави стосовно переслідування журналістів.

Зауважимо на тому, що Анатолій Шарій – це відомий відеоблогер, котрий у свої роликах критикує українську владу.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.