Інформує про події на Сході України

Головна » АТО » Порошенко зробив заяву, щодо кількості поранених за час АТО

Порошенко зробив заяву, щодо кількості поранених за час АТО

13.76K 0
Порошенко зробив заяву, щодо кількості поранених за час АТО

Президент України наголосив, що з початку бойових дій отримало поранення близько 13 тисяч військовослужбовців. Петро Порошенко повідомив, що воєнним необхідна кваліфікована медична та психологічна допомога.

Нещодавно відбулася зустріч спортсменів, які беруть участь в параолімпійських змаганнях, яка транслювалася телеканалом «112 Україна». Саме тоді Президент заявив, що з початку воєнних дій на Донбасі зазнало тілесних пошкоджень понад 13 тисяч чоловік. Також Петро Порошенко додав, що військовослужбовці потребують уваги суспільства, моральної та психологічної підтримки, так як воєнні дії залишають тяжкий відбиток у їхній свідомості. Він наголосив, що кожен з нас відіграє надзвичайно важливу для України роль.

До слова згадаємо, що з початку квітня 2014 року розгортається воєнна сутичка на територіях Донецької та Луганської областей. За інформацією Генерального штабу від початку антитерористичної операції до жовтня 2017 року зазнало шкоди близько 10 тисяч 710 військовослужбовців. З цієї цифри понад 2 тисяч 378 осіб померлих.

Також від початку воєнних дій на сході померло 242 дитини.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.