Інформує про події на Сході України

Головна » ДОНЕЦЬК » Порядком 10 дитячих домівок в Мелітополі отримали нову побутову техніку

Порядком 10 дитячих домівок в Мелітополі отримали нову побутову техніку

94 0
Порядком 10 дитячих домівок в Мелітополі отримали нову побутову техніку

В Маріуполі було закуплено новеньку техніку для 10 дитячих будиночків сімейного типу. Звернемо вашу увагу на тому, що гроші було виділено зі скарбниці місцевого бюджету. Таким чином, було затрачено 540 тисяч гривень. Відповідну інформацію було оголошено прес-центром держради.

Наголосимо на тому, що родинам було надано таку побутову техніку, як: морозильні камери, пилососи, комп’ютерну техніку, принтери, кондиціонери, телевізори, мебель. До вашого відома, наразі на території Маріуполя функціонує 13 дитячих домів сімейного типу, в яких проживають та виховуються 87 осіб віком до 21 років.

Вихованці задоволені вищезгаданими подарунками, так як їм невистачило даної техніки. Окрім цього, вихованці оголосили окрему подяку мерії, котра надала кошти на закупівлю апаратури.

Звернемо вашу увагу на тому, що у Маріуполі було відремонтовано дороги до моря. Таким чином, співробітники «Автодору» відсипали асфальтної крихтою ряд вулиць і провулків. Це провулок Рубінний, вулиці Алмазна, Виноградна, заасфальтували вулицю Українську. Відповідну інформацію було надано прес-центром держради.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.